Про академію

Borysov Academy – це освітня платформа від Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова.

Сім’я ресторанів Дмитра Борисова (Gastrofamily) – це більше 60 успішних ресторанів, фуд-холи, сервіс доставки 1 euro delivery і багато інших проектів. У 2017 році команда Сім’ї вирішила ділитися своїми знаннями та кращими практиками: так з’явилася освітня платформа Borysov Academy.

З того часу дипломи Borysov Academy отримали понад 2000 випускників з різних країн світу. Основна аудиторія курсів – власники і менеджери ресторанів, які хотіли зробити роботу своїх закладів ефективнішою.

Крім того, в Borysov Academy можна було пройти поглиблене навчання і отримати консультації за різними напрямками: від фінансової системи ресторану до розробки маркетингових стратегій.

За результатами 95% студентів-випускників після проходження курсів повідомили про те, що отримані знання суттєво допомогли їм в роботі і позитивно вплинули на їх власний бізнес або призвели до кар’єрного росту.

У 2020-му році освітня платформа трансформувалася: система навчання Borysov Academy зараз – це онлайн лекції по ключових напрямах і онлайн консультації від експертів Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова (Gastrofamily).

У чому особливість онлайн лекцій Borysov Academy?

У тому, що вони засновані на реальному досвіді однієї з найуспішніших ресторанних компаній на ринку, а ведуть їх не експерти-теоретики, а практики: особисто Дмитро Борисов, Олена Борисова (СЕО), ТОР-менеджери, шеф-кухарі та директори – люди , які кожен день приймають ключові рішення і керують командою з 4000+ людей.

Онлайн навчання «ВЕЛИКИЙ АНТИКРИЗОВИЙ КУРС ДЛЯ ПРАКТИКІВ HORECA» передбачає повне занурення в управління ресторанними проектами. Спікери цього курсу – Дмитро та Олена Борисови, а також ТОП-менеджмент Gastrofamily. Курс охоплює питання побудови стратегії і бізнес-моделі, фінансові та юридичні аспекти роботи ресторану, а також HR-напрям і маркетинг.

Курс складається з 9 лекцій, тривалістю 13 годин.

Онлайн навчання «МАРКЕТИНГ ЯК У БОРИСОВА 3.0: АНТИКРИЗОВІ СТРАТЕГІЇ» пропонує системні знання про те, як будуються і реалізуються маркетингові стратегії ресторану: від вибору концепцій до просування і комунікацій. Серед основних тем курсу: сегментація гостей і підхід job to be done, цінова політика і «матриця меню», вибір майданчиків для комунікації з гостем і оцінка їх ефективності, digital-просування, PR, управління репутацією і лояльністю. Спікери цього курсу – Маркетинг – директор і Digital head Gastrofamily. 

Курс складається з 2 лекцій, тривалістю 5 годин.

Крім того, ми запускаємо новий напрямок: можливість з будь-якої точки світу отримати індивідуальну консультацію особисто від Дмитра Борисова, Олени Борисової або ТОР-менеджерів компанії.

Наша команда

- Викладачі курсів -
Дмитро Борисов
Дмитро Борисов
Ресторатор, засновник компанії Gastrofamily
Олена Борисова
Олена Борисова
СЕО Gastrofamily
Олена Гончаренко
Олена Гончаренко
HR-директор Gastrofamily
Євгенія Ясковець
Євгенія Ясковець
COO, операційний директор Gastrofamily
Роман Хандись
Роман Хандись
Директор напрямків "Білий Налив" і DOGZ&BURGERZ Gastrofamily
Марія Банько
Марія Банько
Маркетинг-директор Gastrofamily
Марина Лавренчук
Марина Лавренчук
Digital head Gastrofamily
Вікторія Кот
Вікторія Кот
Директор з навчання та розвитку персоналу Gastrofamily
Максим Цибрій
Максим Цибрій
Директор департаменту франшиз і консалтингу Gastrofamily
Андрій Макодрай
Андрій Макодрай
Шеф-бармен «Любчика» та Oxota na Ovets
Вадим Ярема
Вадим Ярема
Шеф-кухар ресторану Chicken Kyiv